Kontakta oss

Har du frågor om våra produkter, tjänster eller återförsäljare? Tveka inte på att höra av dig!

Våra erfarna och duktiga återförsäljare tar hand om dig som funderar på att installera en braskamin eller har andra frågor kring köp, byte och installation.

Scandinavisk Spismiljö
Ekslingan 1 Väla Norra
254 67 Helsingborg

Växel, Data/ IT
042-12 69 50
info@spismiljo.se

Order
order@spismiljo.se

Support
support@spismiljo.se

Anders (Säljansvarig, Marknad)
042-449 95 65
anders@spismiljo.se

Helena
042-449 95 62
helena@spismiljo.se

Claudia

042-449 95 69
claudia@spismiljo.se

 

Johan P (Säljare)
042-449 95 68
johan.paulsson@spismiljo.se

Mickael (Tekniskt ansvarig)
042-449 95 66
mikael@spismiljo.se

Rickard
042-449 95 63
rickard@spismiljo.se

Mats (Ansvarig Napoleon)
042-449 95 67
mats@napoleongrillar.se

Telefontider: Helgfria vardagar 9-12.30, 13.30-17.00

Avvikande öppettider:
24/9 Stänger vi kl.16